Podsumowanie Sezonu Poland Bike 2014

W piątek 05.12.2014 bawiliśmy się w warszawskiej restauracji Avangarda, na podsumowaniu sezonu 2014 Poland Bike Marathon. Grzegorz Wajs opowiadał o planach na przyszły rok: Poland Bike w 2015 roku ma być współorganizatorem Bike Expo w Kielcach, i tam też odbędzie się jeden z maratonów (!) zaliczany do generalki cyklu, oraz jeden z etapów Pucharu Polski. Oprócz tego w planach jest zwiększenie ilości sektorów.
Losowano nagrody w związku z wyborem najciekawszej trasy Poland Bike – nagrody w postaci koszulek Lotto dostały min. Kasia Szulc i Marta Szałaj. Trasą roku okazał się Wawer.
Odbył się również finał konkursu na Miss Poland Bike. W pierwszej dziesiątce znalazły się dwie nasze zawodniczki: Asia Pachowska i Kasia Szulc. Po ocenie czteroosobowej komisji składającej się z: Grzegorza Wajsa, Bogdana Saternusa, Zbigniewa Świderskiego i Marka Adamczyka – Asia zajęła IV miejsce, a Kasia VI miejsce. Nasze Miss Polonie dostały w nagrodę konkursowe zdjęcia oprawione w ramki. A później były tańce, hulanki, swawole 😉
Drużynę reprezentowało 8 osób: Marcin, Marta, Rafał, Katarzyna, Piotr, Anna, Andrzej i Asia. Było bardzo fajnie… kto nie był niech żałuje!!!

fot. Zbigniew Świderski


Opublikowano

w

przez